Autobaterie Starline, ComBatt a VARTA za super ceny

Hledáte levné akumulátory, rádi byste viděli širokou nabídku na jednom místě a chcete koupit autobaterie z domu? Objevte širokou škálu nabízených autobaterií na Autodoplňky-Autobaterie a nakupujte výhodně.

Nízké ceny autobaterií

 Bezúdržové akumulátory pro osobní, užitková auta, karavany nebo lodě nabízíme ve třech značkách.

Starline, ComBatt nebo VARTA jsou prověřené a oblíbené značky mezi majiteli aut, kteří si na nich cení vysokou spolehlivost a výborný poměr cena-výkon.

Vybírejte akumulátory pečlivě s ohledem na používaný typ vozidla. Účel provozu vozidla také rozhoduje o tom, jaká autobaterie se pro něj hodí. Většina akumulátorů je bezúdržbových, což znamená, že nehlídáte hladinu elektrolytu!

Lákavé ceny autobaterií

Hledáte speciální autobaterie a ještě byste rádi ušetřili? Hledejte mezi akumulátory ten, který nejlépe vyhovuje vašim požadavkům a ověřte si, že jej dostanete se slevou! Do nabídky jsou zařazeny jak baterie za plnou cenu, která ale stále patří mezi nejnižší na trhu, tak baterie se slevou!

Starline

Autobaterie Starline pořídite od 1000 Kč, slevy se pohybuji okolo 10% a vybíráte z 12 typů.

ComBatt

Autobaterie Combatt nabízíme ve dvou variantách - ComBatt+ CAR a ComBatt+ TIR - slevy se pohybují okolo 10%.

Varta

Autobaterie Varta nabízíme v několika variantách a u některých z 54 typů se setkáte se slevou až 35%.

Doprava v ceně

Objednávejte autobaterie za více než 4800 Kč a dopravu máte v ceně.

Dáváte-li přednost osobnímu odběru, kontaktujte prodejce na telefonním čísle 777-176-222 a domluvte si přebírku zboží ve skladu.

Sleva 10% při zpětném odběru

Při nákupu autobaterie ComBatt nebo Starline odevzdejte jakoukoliv starou autobaterii a při platbě v hotovosti získáte slevu 10%.

 

 

 © 2009 Citroën C-Car Svoboda, Všechna práva vyhrazena. | tel./fax: +420 315 728 038